Кошик
117 відгуків
maXemus - Работаем по максимуму
+380665199259
+380665199259
+380989871927
Додати відгук

Барні стільці

1 2

Відпочинок за наявності різноманітних напоїв в компанії друзів є звичаєм у більшості людей. Зазвичай подібні заходи вимагають спеціальної меблів, на яких буде зручно сидіти і спілкуватися. Стійка у відповідних закладах досить висока - саме тому існують барні стільці, які дозволяють зручно сісти і насолоджуватися напоями та різними стравами. Подібна меблі розрахована на велике навантаження і має достатній запас міцності, що дозволяє використовувати один виріб протягом багатьох років.

Серед головних переваг барних стільців можна виділити:

  • зручне сидіння з оббивкою з еко-шкіри;
  • наявність хромованих елементів;
  • дно має гумове покриття для того, щоб запобігти утворенню подряпин;
  • можливість обігу на 360 градусів.

Стільці можуть використовуватися музикантами під час виступів, візажистами та стилістами при обслуговуванні клієнтів і представниками інших професій. Загальна риса - наявність підставки для ніг, яка буде корисною людям при сидінні за високою стійкою.

                                                                                                  Купити барні стільці

Щоб купити барні стільці, вам потрібно лише вибрати оптимальний варіант для себе, а потім підтвердити замовлення і дочекатися, поки товар доставлять. Подібна меблі стане не тільки зручним місцем для сидіння, але і оновити інтер'єр своїм зовнішнім виглядом, особливо вдома, якщо ви хочете облаштувати кут на кухні.